[APK] Murlan Pro 4.4.6 (MOD Unlimited Money)

[APK] Murlan Pro 4.4.6 (MOD Unlimited Money)

App Information of Murlan Pro

App Name Murlan Pro
Package Name com.gaminations.murlan
Version 4.4.6
Rating ( 390 )
Size 65.2 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2020-12-29
Installs 10,000+
Category Card, Games

Description of Murlan Pro 100% working mod file for android

  • MOD ID: com.gaminations.murlan
  • Murlan Pro free download modded file

CDO JAVE SHPERNDAHEN CMIME
SHKARKO MURLAN PRO DHE LUAJ FALAS
ARGETOHU DHE LUAJ ME MIQTE
SHPERBLEHESH DUKE LUAJTUR
BEHU PJESE E TURNEUT
-Lojtaret kane mundesine te bejne mute personat qe ofendojne
-Piket mund te fitohen vetem kur luan vetem
-Permiresime dhe ndryshime ne grafika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *